Cool Zone Concept: інноваційна концепція підвищеної працездатності

13-05-2010

Призначена для швидкісної їзди, Nokian Hakka Z відрізняється від іншої продукції свого класу: шина бездоганно поводиться у складних кліматичних умовах з дощовим літом і мінливою погодою, впевнено випереджаючи конкурентів. Nokian Hakka Z чудово працює в умовах різких перепадів температури, вологи, не боїться коліїстих доріг, жорсткого асфальту і нерівної дорожньої поверхні.

Завдяки застосуванню новітніх технологій на етапах проектування і виробництва фахівцям компанії Nokian Tyres вдалося підняти робочі якості шини Nokian Hakka Z, розробленої для суворих умов, до найвищого рівня у своєму класі.

Найважливіші інновації Cool Zone Concept - багатошарова будова проектора, гумова суміш наносиліка і нова геометрія рисунка протектора - відрізняють Nokian Hakka Z від інших шин. Нижня частина багатокомпонентної конструкції протектора - тонкий шар гумової суміші, завдання якої - знижати опір коченню і схильність шини до нагріву. У гумовій суміші середнього шару протектора використана новітня нанотехнологія.

Еластична суміш - наносиліка - проміжного шару протектора реагує на маневри водія швидше, ніж звичайна гумова суміш. Торкання дорожньої поверхні стає чутливим і точним. Незважаючи на свою еластичність, гумова суміш з наносилікою підсилює будову шини. Відмінна стабільність їзди особливо помітна на дорозі з глибокою колією.
Нова гумова суміш Nordic Cool UHP Silica, розроблена для шини Nokian Hakka Z, забезпечує чудове зчеплення на мокрій дорозі при будь-якій температурі.
Удосконалена геометрія протектора створює надзвичайну керованість.
Оновлений дизайн протектора Nokian Hakka Z поліпшує стабільність керування, особливо під час керування на віражах, при зміні смуги і маневруванні. Таким чином, шина Nokian Hakka Z залишається безпечною та керованою навіть в екстремальних ситуаціях.
За своїм зовнішнім виглядом Nokian Hakka Z нагадує своїх „родичок", протектор має асиметричний рисунок із двосторонньою схемою „inside-outside".

UHP-шина для швидкісних авто
Спроектована для спортивних автомобілів і швидкої їзди, Nokian Hakka Z представляє категорію високошвидкісних шин (UHP-ultra high performance) - елітну касту шин для легкових автомобілів. До асортименту входять майже 30 типорозмірів з індексами швидкості W (270 км/год) і Y (300 км/год) і діаметром від 16 до 20 дюймів.

Роздрібний продаж цієї продукції на ключових ринках концерну Nokian Tyres розпочнеться навесні 2008 року.
Властивості:

 

Джерело: http://www.nokiantyres.ua/

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Cool Zone Concept: інноваційна концепція підвищеної працездатності
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто