Компанія Nokian Tyres Plc провела щорічні збори акціонерів

13-04-2010

8 квітня в м. Нокіа, в центральному офісі компанії були проведені щорічні збори акціонерів Nokian Tyres Plc. Під час зборів голова компанії Кім Гран повідомив присутнім про дії, які вживає Nokian Tyres в поточному році для зміцнення своїх позицій на шинному ринку.

Компанія зосередилася на збільшенні обсягів продажів і зміцненні позицій на ринку шляхом активного запуску нових продуктів і розширенню мережі шинних центрів Vianor, що нараховує вже 623 точки у світі. Тільки в 2009 році мережа збільшилася на 116 точок, в тому числі були відкриті перші шинні центри Vianor в Болгарії, Грузії та Молдові.

 У цілому, компанія Nokian Tyres як і раніше є найбільш стабільним виробником шин і лідером у освоюваних сегментах ринку. Постійно обновлюваний асортимент продукції в ключових товарних категоріях, краща і повністю контрольована дистрибуційна мережа, що працює в 19 країнах світу, виробничі потужності, що знаходяться у відмінному стані з точки зору впроваджених технологій, потенціалу та ефективності, дозволяють керівництву компанії стверджувати, що Nokian Tyres має всі можливості для повернення до зростання вже в поточному році.

 При цьому Nokian Tyres залишається соціально відповідальною компанією - зборами акціонерів було вирішено направити більше EUR 500000 на підтримку університетів та інших вищих навчальних закладів Фінляндії.

 Для довідки:

 Nokian Tyres - найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх та зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

 Vianor - спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 623 шинних центрів, що належать компанії Nokian Tyres або входять до мережі на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий - у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

 Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі.

 Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії - шина Nokian Hakkapeliitta - з'явилася на ринку в 1936 році.

 

Джерело: http://www.nokiantyres.ua/

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Компанія Nokian Tyres Plc провела щорічні збори акціонерів
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто