Нові моделі зимових шин NANKANG 2011

02-11-2010

Щоосені на ринку автомобільних шин пожвавлення - хтось міняє вже потерту «гуму» на нову, а хтось підбирає шини до недавно купленого автомобіля.

І тим і іншим потрібні хороші, сучасні покришки, шипованниє або фрикційні, які не лише забезпечують надійний контакт з дорогою в зимових умовах, але і добре тримають балансування, не шумлять і своєю надмірною вагою не збільшують апетит автомобіля. Можна зупинити свій вибір на вже перевірених моделях зимових шин, а можна купити новинку, яка робиться з врахуванням останніх досліджень і так далі. Саме для тих, хто віддасть перевагу другому варіанту ми розповімо про новинки зимових моделей NANKANG.

Зимові шини Nankang SV-2

Зимние шины Nankang SV-2

Sv-2 - Нове покоління шин, відповідних для зими і міжсезоння має оптимальний баланс властивостей: V-образнім малюнок, забезпечує безпечну і комфортну поведінку шини не лише в зимовий, але і у весняно-осінній період, за рахунок своєчасного і ефективного відведення води і сльоти з плями контакту.

Дизайн NANKANG Sv-2 розроблений спеціально для різних авто з чудовою керованістю взимку, при рясному сніговому накаті. Sv-2 особливо стійка на холодному асфальті, мокрій дорозі, забезпечуючи комфортний рух.

Периферичний (по всьому колу) v-образній дизайн протектора підсилює дренажний ефект шини на мокрій дорозі 32% канавок від площі плями контакту шини з дорогою дають оптимальне співвідношення: сила тертя кочення - сила зчеплення шини з дорогою, збільшуючи стійкість автомобіля і скорочуючи гальмівну дорогу на сухой/мокрой трасі, а також додаючи додаткову стійкість на обмерзлій дорозі.

Цілісний 3d-дізайн ламелей додає протектору необхідну пружність, забезпечуючи коротку гальмівну дорогу на звичайній і вологій дорозі, і додаючи додаткову маневреність і стійкість автомобіля при повороті на засніженій і крижаній трасі.

В цілому дизайн протектора моделі Sv-2 перешкоджає нерівномірному зносу, дозволяє ефективно відводити сніги з плями контакту шини з дорогою і збільшує маневреність машини.

Унікальна кварцева формула, використовувана для всіх розмірів підсилює опір аквапланінгу.

Шини NANKANG Sv-2 виготовлені на основі спеціальних очищених масел (Ha-oil Free). Таким чином, шини забезпечують не лише високий рівень безпеки, є неагресивними по відношенню до довкілля і відповідають Екологічним Стандартам Євросоюзу.

Поки тіпоразмеров в NANKANG Sv-2 не так багато всього 20, але фахівці заводу обіцяють збільшувати розмірний ряд цієї моделі

Зимові шини Nankang SW-7

Зимние шины Nankang SW-7

NANKANG Sw-7 - це нова модель шипуємой зимової шини, прекрасно відповідна для зими.  Хороше зчеплення з дорогою на засніженій і на крижаній трасі. Sw-7 із-за зносостійкості і прохідності добре також використовувати в міжсезонні (грязь, сльота, дощ).

Шипований варіант - і до всіх вищеперелічених характеристик додається покращуване зчеплення (25-30%) з дорогою в умовах обмерзання траси.

Направлений дизайн моделі Sw-7, з центральною доріжкою, підсилює зчіпні властивості шини при прямолінійному русі на сніговому накаті, а також додає додаткову маневреність на леденой трасі.

Широкі і зигзагоподібні ламелі у поєднанні з великим коефіцієнтом пористості додають додаткову стійкість шині на сніговій дорозі.

Зигзагоподібний дизайн щілиновидних дренажних канавок протектора скорочує гальмівна дорога на  сніговій і обмерзлій трасі і підсилює гальмівні властивості шини на льоду, додаючи комфорт і безпеку руху.

Об'ємний (3d) дизайн ламелей з боків шини додає додаткову пружність шині і маневреність автомобілю при поворотах на крижаних ділянках траси.

Шипованний варіант шини, по спеціально спроектованих периферійних пазах, підсилюю силу зчеплення на нерівних крижаних дорогах (узбіччя, переченная місцевість).

Шини NANKANG Sw-7 також виготовлені на основі спеціальних очищених масел (Ha-oil Free).

«Взути» в NANKANG Sw-7 можна практично будь-який автомобіль - від міської малолітражки, до джипа.

Джерело: http://news.japancar.ru

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Нові моделі зимових шин NANKANG 2011
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто