Нові зимові шини Bridgestone Blizzak Ws70 кращі на льоду

24-09-2010

Експерти Tire Rack протестували декілька спеціалізованих шин для зимових умов, щоб порівняти нові шини Bridgestone Blizzak Ws70 з трьома популярними моделями категорії зимових фрикційних шин - Continental Extreme Winter Contact, Dunlop Graspic Ds-3, Michelin X-ice Xi2.

Фахівці задалися питанням: «Яка найскладніша поверхня, з якою можна зіткнутися взимку?». Для більшості водіїв це ділянки гладкого льоду на перехрестях або з'їздах з магістралі. Тому замість звичайного гоночного треку для наступного тесту був вибраний місцевий хокейний каток, де його лід імітував утрамбований сніг і «відполірований» лід, який зустрічається на жвавих перехрестях в зимові місяці.

Щоб виміряти тягове зусилля кожної шини під час прискорення, всі задні колеса були відрегульовані по лінії воріт, після чого автомобілі розганяли за допомогою системи трекшн-контролю, що дозволяє максимально використовувати зчіпні властивості шин. Треба було здолати дистанцію в 18 м. Всі чотири шини добре впоралися із завданням, і на перше місце лідирували відразу троє.

Також був проведений окремий тест на ефективність гальмування, оскільки взимку це має величезне значення. Вимірювалася дистанція необхідна для зупинки автомобіля з швидкості 16 км/год при включеній системі ABS. За результатами випробувань, кращими на льоду визнані зимові шини Bridgestone Blizzak Ws70 (нове покоління шин Bridgestone Blizzak Ws60).

 

Моделі зимових шин

Проходження дистанції 18 м (сек)

Гальмування з швидкості 16 км/год (метри)

Bridgestone Blizzak WS70

5,119

7,32

Continental ExtremeWinterContact

5,149

7,28

Dunlop Graspic DS-3

5,422

8,63

Michelin X-Ice Xi2

5,186

7,35

Щоб імітувати поворот на покритому льодом перехресті, експерти повертали на 90 градусів (управо) при швидкості порядку 16 км/год і оцінювали поведінку шин. Нові зимові шини Bridgestone знову підтвердили свою перевагу.

 

Джерело: http://www.bridgestoneua.com/

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Нові зимові шини Bridgestone Blizzak Ws70 кращі на льоду
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто