Новим Nokian Hakka Green підвладне будь-яке літо

07-03-2011

Опір коченню Nokian Hakka Green знижено на 15% в порівнянні з попередницею і переможницею тестів Nokian Hakka H, а це означає, що новинка витрачає паливо майже на 3% нижче. При порівнянні Nokian Hakka Green зі звичайними літніми шинами користувач буде економити близько 5-8% палива, і його автомобіль скоротить викиди вихлопних газів.

Для сімейних автомобілів малого та середнього класу

Ретельно протестована, Nokian Hakka Green відрізняється чудовою експлуатаційною міцністю, що дозволяє автоводіям переміщатися безпечно і комфортно в будь-яких умовах. 

Nokian Hakka Green орієнтована на сімейні автомобілі малого та середнього класу, тобто відповідає продукції з індексами швидкості T, H і V. Новинка замінює шини Nokian Hakka i3 і Nokian Hakka H, що виводяться з модельного ряду компанії.

Низький опір коченню, чутливість в управлінні

При розробці цієї моделі, що відрізняється чутливістю та особливо точною реакцією на дії керма, були відхилені всі компроміси. Такі характеристики нової моделі як оперативна реакція на дії керма і зчеплення з дорожньою поверхнею, шліфувалися на випробувальних полігонах в Скандинавії, Німеччини та Іспанії.

Призначена для мінливої погоди гумова суміш протектора Hakka Green Silica - це унікальна композиція, що дозволяє дбати про безпеку і екологічність продукту. У гумову суміш, що вирізняється відмінним зчепленням на мокрій дорозі при будь-яких температурах і отримала назву «суцільна силіка», додано масло фінської сосни. Воно ефективно знижує температуру гумової суміші, скорочуючи тертя, що виникає внаслідок міжмолекулярного руху. 

Екологічний характер Nokian Hakka Green доповнює її зносостійкість. Навіть звиклий до підвищених навантажень водій може бути впевнений, що ця літня новинка прослужить довго і не підведе. Міцна і потужна конструкція залишиться надійною навіть під впливом механічних навантажень під час їзди по нерівних дорожніх поверхнях.

Більше кілометрів, менше шуму

Більш низький опір коченню і відмінна зносостійкість новинки ґрунтуються на впровадженні інновацій. В бічних частинах поздовжніх канавок знаходяться напівкруглі поглиблення, що нагадують формою профіль м'яча для гольфу та охолоджують шину. Цей новий дизайн, що має назву Silent Groove, знижує опір і витрату палива автомобіля. Дизайн стінок поздовжніх ребер протектора працює на управління шумом всередині і ззовні транспортного засобу. Вбудовані в ребра порожнини впливають на рух повітряного потоку, розрізаючи звукові хвилі, створювані стінками поперечних канавок, і перешкоджаючи виникненню неприємного звуку. Стійкий каркас і правильний вибір матеріалів дозволяють шині поглинати удари і вібрацію, що робить Nokian Hakka Green під час руху акустично комфортною.

 Ефективна боротьба  з акваплануванням

Стійка і надійна Nokian Hakka Green не боїться притаманних мінливомулітові раптового дощу, гроз і завжди небезпечного аквапланування. Відполіровані головні канавки прискорюють відведення води з плями контакту шини з дорогою. Оптимізований малюнок головних канавок протектора і його відкритий дизайн сприяють ефективному дренажу, що запобігає акваплануванню.

Nokian Hakka Green випускається у 24 типорозмірах з індексами швидкості T, H і V. У роздрібній торгівлі модель з'явиться навесні 2011.

Новинку Nokian Hakka Green Ви можете замовити в магазині шин і дисків "Шинний Ряд"!

Замовляйте нову шину у нас на сайті.

Телефонуйте нам: (044) 452-81-90

                               (067) 442-97-98

Або заходьте в гості у магазин шин і дисків "Шинний Ряд" на Святошинську,3.

Джерело: http://www.vip-shina.com.ua/

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Новим Nokian Hakka Green підвладне будь-яке літо
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто