Японська відповідь нашій зимі: Bridgestone розробив шини Blizzak LM для українських умов

08-11-2010


Японский ответ нашей зиме: Bridgestone специально разработал шины Blizzak LM для украинских условий - Bridgestone Компанія «Бріджстоун СНД» поповнила лінійку зимових шин Blizzak, що поставляються на ринок України, двома новинками нового покоління, Blizzak Lm-30 і Blizzak Lm-35, призначеними для експлуатації в умовах європейських зим. Обидві шини демонструють високий рівень безпеки, економічності і роблять мінімальний вплив на довкілля.
Blizzak Lm-30 характеризується високим рівнем безпеки і прекрасними показниками гальмування на льоду і снігу, тоді як Blizzak Lm-35 демонструє безпеку і стабільну поведінку при їзді на високій швидкості по сухій і мокрій зимовій дорозі. Обидві моделі були успішно протестовані провідними автовиробниками.
Blizzak Lm-30: високий рівень безпеки на снігу і мокрій дорозі
Японский ответ нашей зиме: Bridgestone специально разработал шины Blizzak LM для украинских условий - Bridgestone Дана шина призначена для установки на більшість компакт-диска-карів, середніх автомобілів і «універсалів», і має індекси швидкості до T (190 км/год) і H (210 км/год). Ця шина пропонує водіям безпечне водіння протягом всього зимового періоду, забезпечуючи максимальний контроль при їзді по засніженій дорозі, що обледеніла, і короткий гальмівний шлях в сніговій каші і на мокрій дорозі.

Відмітними особливостями цієї шини є:
1. нові ламелі "3d Washboard and slit" («пральна дошка») на центральній доріжці протектора, зчеплення з дорогою, що служать для поліпшення, і підвищення жорсткості блоків
2. збільшена щільність чіпляючих кромок в центральній частині протектора для того, щоб «вгризатися» в укочений сніг
3. нерозривні z-образні блоки, що підсилюють ефект кромки і потужність розрізання снігу при русі в будь-якому напрямі.

Blizzak Lm-35: безпечна швидкісна їзда по сухій і мокрій дорозі
Японский ответ нашей зиме: Bridgestone специально разработал шины Blizzak LM для украинских условий - Bridgestone Оскільки Blizzak Lm-35 розрахована на потужні автомобілі, в лінійці її тіпоразмерів є шини з індексом швидкості аж до V (240 км/год). Модель покликана забезпечити водіям висококласну швидкісну їзду, максимальну безпеку і абсолютну керованість на сухій і мокрій зимовій дорозі.

Чотири широкі подовжні канавки протектора забезпечують швидкий водовідвід з плями контакту, а також ефективне гальмування і розгін. Тривимірні кромки блоку покликані збільшити опір акваплануванню, а подовжня канавка на блоках в плечовій зоні забезпечує стійкість при проходженні поворотів.

Результати порівняльного тестування попередниці зимової шини Lm-25 і Blizzak Lm-35 (у тіпоразмере 225/45 R17 на автомобілі Golf 5 TDI) підтвердили чудові експлуатаційні характеристики Lm-35, її покращувані показники безпеки, зчеплення і стійкості при русі на високій швидкості по сухій і мокрій дорозі. Результати також показали зниження опору коченню на 14% і, відповідно, зменшення вжитку пального і викидів СО2.

Японский ответ нашей зиме: Bridgestone специально разработал шины Blizzak LM для украинских условий - Bridgestone Обидві шини офіційно вийдуть на український ринок в зимовому сезоні 2010 - 2011 року. Blizzak Lm-30 буде представлена в 20-і тіпоразмерах від 14 до 17 дюймів в діаметрі, а Blizzak Lm-35 - в 2-х тіпоразмерах 17 дюймів.

Джерело: http://www.autoconsulting.ua

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Японська відповідь нашій зимі: Bridgestone розробив шини Blizzak LM для українських умов
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто