Зелені шини

08-02-2010

Не дивлячись на заяви деяких фахівців, щодо кращої видимості і відрізнення білих смуг на шинах, Bridgestone продовжує маркірувати різні види шин зеленими смужками. На знак проходження кампанії FIA по «озелененню» болідів команд.

У зв'язку з достатньо великою критикою в минулому сезоні Bridgestone також зменшить різницю у властивостях складу комплектів. Це пояснюється і тим, що тепер через відміну дозаправок ця різниця могла стати ще помітнішою і серйозніше впливати на результат боротьби. Тим більше існують гонки, такі як Монако, де обов'язково потрібний комплект з максимальними зчіпними властивостями, а будь-який інший веде до різкого зниження не тільки часу на крузі, але і безпеки на трасі.

До того ж через збільшення числа команд на стартовій площадці, FIA пішла назустріч японським шинникам і вирішила скоротити кількість комплектів шин, закріплену за одним пілотом на одне гран-прі - 11 комплектами замість 14, як було торік. Природно, всі дії FIA направлені ще і на скорочення витрат Bridgestone. Адже це єдине, що може умовити шинників залишитися в «Формулі-1» на наступний сезон.

Джерело: http://www.avtosvit.com

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Зелені шини
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто