Зимові шини можуть бути Вашим ключем до безпеки

06-05-2010

Якщо у Вас транспортний засіб із здоровим двигуном, сильною трансмісією, доброю підвіскою та чудовими гальмами, але ваші колеса не тримають дорогу належним чином, ви не маєте ніякого контролю над дорогою. Це - шини, які визначають контроль, який ви маєте з своїм автомобілем.

Якщо ви додасьте кошти, які ви заплатили за транспортний засіб + вартість автомобільного страхування + обслуговування та ремонт, який вимагає авто + нове стерео,яке ви купили, вартість хороших шин, можливо, є однією з найекономічніших закупівель, які ви можете зробити.

Щоб допомогти змалювати, наскільки важливим є протектор шини, прошу взяти листок паперу 8,5 х 11 і склати його по дожині, тоді по ширині. Це приблизно розмір контактної латки кожної шини. Саме протектор цих шин повинен управляти роботою старту, прискоренням і зупинкою. Велика робота для невеликого тертя об землю.

Склад шин змінюють залежно від погоди і мети, що призначається для шин. Взагалі, літні шини зроблено так, що вони служать досить довго. Всесезонні шини, в народі "всесезонки"є компромісним варіантом, щоб застосувати влітку і при м'яких зимових умовах. Зимові шини зроблені управляти снігом і холодними температурами.

Зимові Шини складаються з сумішей мякішого каучуку ніж літні чи всесезонні шини. Зимові шини також мають «однорідний чистячий проект ходи». Це означає, що, оскільки шини їдуть по снігу, вони використовують сніг для самого протектора, набирають сніг, а потім випускають його, потім знову набирають і знову випускають, і т.д.

Склад м'якого каучуку проектується з холодними температурами. Тоді як літні шини і всесезонні шини втрачають свою здатність захоплення дороги, зимові шини саме і втримуються за рахунок захоплення.

Завжди ставте на Ваше авто 4 зимових колеса. Їзда тільки на 2 зимових шинах чи 2 оброблених зимових шинах подібно до того, якби Ви взимку одягли чобіток на одну ногу, а на другу босоніжок.

Кожного разу, коли зніматимете "зимові черевики" Вашого авто, запам'ятати зберігати їх варто у вертикальному положенні і в чистому вигляді. Не варто виставляти і на сонячне світло. Якщо зніматимете колесо з диском, а не тільки самі шини, зменшіть тиск в шині приблизно до 1,5 атмосфери, щоб уникати можливих тріщин чи деформації.

Пам'ятайте, чим краще ви обходитесь зі своїм автомобілем та шинами, тим краще вони працюватимуть для вас!

Щасливого та безпечного руху взимку!

Джерело: http://avtosvit.com/

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Зимові шини можуть бути Вашим ключем до безпеки
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто