Про магазин шин і дисків «Шинний Ряд»

Магазин з продажу автомобільних шин і колісних дисків «Шинний Ряд» (СПД Бондаренко Олександр Анатолійович) було засновано в 2001 році. Основа діяльності нашого магазину – це гуртово-роздрібна торгівля автомобільними шинами та дисками.

Ми не ставимо перед собою цілі отримання надприбутків. Ми, самі автомобілісти з багаторічним стажем, добре розуміємо наших клієнтів і на цьому розумінні будуємо не лише нашу цінову політику, щоб зробити найкращу для Вас пропозицію, а й забезпечити відповідний рівень сервісу.

Особливою гордістю нашої компанії є кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом, які нададуть Вам професійну консультацію при підборі автошин і колісних дисків до Вашого автомобіля.

Хороше знання автомобільного ринку допомагає нам при формуванні товарного асортименту, завдяки чому на нашому складі завжди представлено широкий вибір продукції від світових виробників.

Поставки під замовлення в прийнятний термін, гнучка система знижок та індивідуальний підхід при роботі з кожним клієнтом роблять співробітництво з нами зручним та приємним.

Двері нашого магазину завжди відкриті для Вас!

 Бондаренко Олександр Анатолійович

Бондаренко Олександр Анатолійович, 

Відповідає за фінансово-адміністративний блок, закупку товарної продукції.

Skip Navigation LinksГоловна » Про магазин шин і дисків «Шинний Ряд»
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто