Колісні диски Arcasting

Литі диски Arcasting - це якість і престиж! 

Бренд з'явився в 2001 році у Італії, а вже в 2003 році отримав  сертифікат Міжнародної Організації із Стандартизації 9001/2001, який свідчить про надзвичайну якість продукції. Зараз диски Arcasting займають лідируючі позиції в галузі литих дисків. Їх добре знають і високо оцінюють на європейських та світових ринках.

В основі виробництва дисків Arcasting лежить технологія лиття "Low pressure" ("низького тиску"), яка гарантує найвищу якість та надійність автомобільних дисків. Спеціалісти Arcasting розробили повний діапазон дисків для авто, які вирізняються не тільки високою якістю, але й модними дизайнерськими рішеннями.

Литі диски Arcasting перевтілять Ваш автомобіль, зроблять рух більш надійним і безпечним, а також додадуть Вам респектабельності.

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!

 


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски Arcasting
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто