Колісні диски Asanti

Asanti - один з провідних виробників кованих збірних колісних дисків і автоаксесуарів, розроблених у США. Asanti - це не просто диски, а елітні та ексклюзивні диски. Ці ковані колісні диски встановлюється на будь-які автомобілі марки преміум: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chrysler, Dodge, Ford, Hummer, Infiniti, Lamborghini, Lincoln, Mitsubishi, Mercedes, Porsche, Rolls Royce, Chevrolet, Ferrari.

Виготовляють автодиски з авіаційного алюмінію найвищої якості, вони можуть бути виконані в розмірах від 18''до 34''. Диски пропонуються в двох варіантах:
- 2-складової - центральна частина, кована з хромованим литим ободом;
- 3-складової - центральна частина, кована із зовнішнім хромованим кованим ободом і внутрішнім кованим ободом.

Базовими покриттями дисків Asanti є хром, матовий або полірований алюміній і будь-який з 8-ми кольорів. Але за бажанням клієнта Asanti може забарвити диск у будь-який колір, прикрасити його шкірою або інкрустувати напівдорогоцінними або дорогоцінними каменями.

На всі диски компанія дає гарантію - 1 рік. Серед любителів розкішних аксесуарів для машин ім'я американської компанії Asanti користується заслуженою славою. Asanti - це не просто диски, а унікальні ювелірні прикраси для Вашого автомобіля.

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски Asanti
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто