Колісні диски ATS

Німецькі легкосплавні колісні диски ATS користуються належною довірою та популярністю серед автовласників як у Європі, так й далеко за її межами. Уже понад 40 років компанія-виробник займає лідируючі позиції на ринку колісних дисків та є Чемпіоном в категорії «оптимізація ваги диску». Завдяки застосуванню революційної технології FlowForming вдалося зменшити масу виробів на 10%, зберігши при цьому бездоганні технічні показники.

Диски ATS неодноразово завойовували призові місця у престижних перегонах Формула-1. Гюнтер Шмідт – один із засновників підприємства, організував однойменну команду для реклами свого бренду і влучив у ціль. Спортивно-агресивний дизайн в сполученні з вражаючими характеристиками швидко здобув визнання серед відомих автомобільних виробників: АMG, Audi, Aston-Martin, Bentley, BMW, Jaguar, Mercedes-Benz, Porsche, Toyota, Volvo і Volkswagen, які стали постійними клієнтами ATS.

Модельний ряд дисків компанії зазнає постійних метаморфоз та вдосконалень. Але незмінними залишаються висока якість, надійність та оригінальний дизайн.


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски ATS
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто