Колісні диски BBS

Диски BBS

Двоє кмітливих німців - Генріх Баумгартнер та Клаус Брандом з містечка Шільтахе в далекому 1970 році заснували компанію з виробництва автомобільних кузовних деталей – BBS, взявши за назву перші літери власних прізвищ та рідного міста. А за якихось два роки їхня справа започаткувала нову віху розвитку колісних дисків, вписавши імена засновників в історію.

Завдяки ноу-хау Баумгартнеру та Бранду вдалося створити абсолютно нову конструкцію колісного диска. Окремі три частини – сам диск, зовнішній обід та ступиця, які з’єднуються між собою з допомогою титанових кріплень, здійснили революцію у світі автоспорту. Знижена вага диску і висока надійність в експлуатації завдяки використанню технології Air Inside зробила BBS фаворитом команд Формули-1 та IndyCar.

З 1983 року з виходом серії RS, колісні диски виготовлені за прототипом гоночних стали доступними широкій аудиторії. Сьогодні серед постійних клієнтів BBS фігурують такі відомі автомобільні концерни, як BMW, Audi, Mercedes-Benz, Daimler-Chrysler, Porsche, Ferrari, Maserati, Rolls Royce, Jaguar і Volkswagen.


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски BBS
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто