Колісні диски BORBET

Історія німецької компанії Borbet бере свій початок у ХІХ ст. з часу заснування Густавом Борбетом латунної ливарні у містечку Алтена. З 1928 року маленька ливарня поступово освоює алюмінієве лиття, збільшуючи свої потужності і кількість замовників. Справи йшли настільки успішно, що наприкінці 70-х років Borbet започатковує виробництво власних алюмінієвих легкосплавних дисків, зосередивши весь процес – від створення проекту моделей до покриття лаком у своїй компанії.

Передові технології, високий професіоналізм, скрупульозний підхід до справи і бездоганний контроль якості поступово вивели Borbet у світові лідери серед виробників легкосплавних дисків. Сьогодні більшість автомобілебудівельних компаній – General Motors, Volvo, Ford, Land Rover, BMW, Volkswagen, Opel, Audi, Porsche надають перевагу дискам німецького виробника, які вирізняються оригінальним сполученням класики і hi-tech, срібла з антрацитом, глянцю і матових елементів.

Компанія Borbet володіє заводами Alu-Guss GmbH та Kronprinz Aluguss GmbH в Австрії, які спеціалізуються на розробці моделей для позашляховиків та автівок SUV-класу. Саме там було створено цілу серію дисків для власників Audi Q7 і Porsche Cayenne, які вигідно підкреслюють індивідуальність та динамічність авто.


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски BORBET
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто