Колісні диски CAM

Легкосплавні диски CAM відрізняються стилем та емоційністю, сучасна виробнича лінія дозволяє концерну BSA випускати широкий асортимент колісних дисків різних типорозмірів. Диски CAM - елегантні  колісні диски, які здатні стати окрасою самих різних марок автомобілів.

Серія AluChrome розроблена концерном BSA є новітнім авангардним покриттям для литих алюмінієвих дисків. Нова серія AluChrome виводиться зараз на світовому ринку після ретельних та багаторічних досліджень і тестування. Серія є першою у світі у своєму роді фарбування. Диски виробляються в широкому спектрі кольорів і в поєднання з покриттям AluChrome чудово виглядають. Дане покриття в процесі виробництва більш екологічно чисте і практично зводить до нуля можливість забруднення навколишнього середовища в порівнянні з виробництвом хромового покриття.
Серія AluChrome включає в себе декілька напрямків:
● одноколірні покриття AluChrome
● двокольорове покриття AluChrome 2
● двокольорове покриття з платиновими вставками AluChrome 2p
● двокольорове покриття зі сталевими полками AluChrome 3
Серія AluChrome надають автомобілістам широкий вибір і можливість підбору дисків відповідно до їх смакам і запитами. А різноманіття кольорів і поєднань дозволить чудово виділити автомобіль із загального потоку.

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.

 


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски CAM
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто