Колісні диски KFZ

Австрійська компанія KFZ входить в найбільший європейський холдинг, що об'єднав німецькі, австрійські, швейцарські фірми, і спеціалізується виключно на сталевих штампованих колісних дисках (колесах). Постачання коліс здійснюються з 35 заводів, розташованих у 18 країнах світу. Ці ж заводи постачають колеса на конвеєри майже всіх існуючих автомобільних компаній світу. Тому колеса KFZ для вторинного ринку з дизайну, розмірам, матеріалу і несучої здатності повністю відповідають колісними дисками, вказаним у технічній документації на автомобіль, що підтверджено листом TUV Automotive GmbH (Мюнхен, Німеччина) від 13.02.1998р.
Колеса KFZ виготовляються тільки на вузькоспеціалізованих заводах, що є 100% запорукою успіху.
Сталеві колеса KFZ виключно точні у виготовленні і не вимагають балансування, тому що піддаються лазерному контролю на всіх етапах виробництва. Показники міцності коліс не нижче показників аналогів, проте, вага колеса при цьому менше. Це досягається за рахунок застосування спеціальної сталі.

Підбір сталевих дисків. 

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски KFZ
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто