Колісні диски MARCELLO

Диски Marcello - це вершина якості та стилю. 
Диски складаються з двох частин - литої ступичної частини і кованого обідка, додатково обробленого за технологією Super Flow-Forming Technology (SFT). 
SFT - прогресивний метод витягування, викочування обідка під впливом 15 тонн і високої температури. У результаті цього змінюється структура сплаву - метал стає волокнистим, ущільнюється поверхня обідка, що робить його тоншим, легшим та міцнішим. 
Також компанія виробляє односкладні диски за технологією SFT. 
Компанія Marcello найсуворішим чином контролює якість виробництва. Кожне колесо, перш ніж надходить у серійне виробництво, проходить усі необхідні тестування на міцність, розтягування і т.д. Диски відповідають світовим стандартам SAE, JWL і VIA. Гарантія від виробника на двоскладні диски Marcello - 3 роки. 

Диски Marcello досконалі технологічно і привабливі зовні. Якщо Ви власник великої престижної машини і вимогливі до якості - диски Marcello створені саме для Вас. 

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски MARCELLO
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто