Колісні диски Oxigin

На ринку колісних дисків німецький бренд Oxigin з’явився лише 15 років тому, проте вже встиг здобути визнання та популярність й далеко поза межами Європи. Цей феномен пояснюється незмінно високою якістю продукції та неймовірним зовнішнім виглядом.

В основі унікального дизайнерського рішенням усіх моделей лежить п’ятиспицева конструкція, яка надає дискам елегантності та підкреслює їхню міць. Дивовижні кольорові рішення – від класичного антрациту й хрому до «неонових» та молодіжно-«кислотних» відтінків, справляють неабияке враження і надають автомобілю неповторного вигляду.

Колісні диски Oxiginєдині литі диски, які хромують у Європі. Усі моделі бренду покриті акрилом, який оберігає метал від корозії та руйнівного впливу навколишнього середовища. Завдяки таким властивостям їх можна експлуатувати увесь рік, незважаючи на погодні умови.

Німецький виробник пропонує різноманітний асортимент колісних дисків, які вдовольнять смаки усіх автовласників – від невеличких бюджетних авто до спорткарів і потужних кросоверів. Уся продукція Oxigin проходить європейську сертифікацію. Випускаються у широкому діапазоні розмірів – від 15 до 20 дюймів.


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски Oxigin
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто