Колісні диски OXXO

Наприкінці 80-х років минулого століття у Європі попит на якісні колісні диски, які сполучають у собі кращі динамічні характеристики та цікаві дизайнерські рішення невпинно зростає. На такому сприятливому підґрунті і народився новий бренд легкосплавних колісних дисків OXXO, які покликані вдовольняти смаки і сподівання автовласників, видозмінюючись відповідно до часу і світових тенденцій.

Уся виробнича концепція європейського колісного бренду ОХХО віддзеркалена уже в самій назві, адже вона легко читається з обох сторін. Два склади з парними буквами, що може бути простіше? Таким рішенням було підкреслено головну ідею продукції ОХХО – легкість і простота ліній. Завдяки професійній команді інженерів-розробників, колісні диски з відмінними технічними характеристиками швидко підкорюють Європу та Південно-Східну Азію.

Серед переваг цих стильних дисків – оригінальний «чоловічий» дизайн, широкий модельний ряд та чудове співвідношення ціна-якість. Уся продукція ОХХО відповідає європейським стандартам  TUV, ECE та ABE.


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски OXXO
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто