Колісні диски OZ RACING

Диски ОZ, що їх виробляє італійська компанія ОZ Racing, протягом багатьох років втілюють найвищі стандарти у розробці та виробництві легкосплавних дисків не лише для серійних, але й для гоночних автомобілів. В результаті застосування незліченної кількості сміливих інноваційних рішень, компанія ОZ Racing утримує лідерство на ринку протягом вже більше 35 років.

З самого початку існування марки, відмінною рисою колісних дисків ОZ є стиль і елегантність. Видатний дизайн продукції ОZ Racing створювався спільно з багатьма європейськими дизайнерами. Завдяки ексклюзивному дизайну в поєднанні з найвищою якістю своєї продукції саме компанії ОZ Racing були замовлені колісні диски для таких автомобілів як Bugatti Veyron і Mercedes McLaren. Колісні диски ОZ, в залежності від свого призначення, випускаються із застосуванням різних сплавів і технологій. Асортимент продукції ОZ відрізняється від дисків, вироблених з алюмінію за допомогою лиття, до кованих коліс, з алюмінієвих і магнієвих сплавів.

 

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!

 


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски OZ RACING
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто