Колісні диски Replica

 

Replica - це колісні диски, що повторюють оригінальні дизайни світових автовиробників, виконані з дотриманням точних розмірів. Литі диски Replica виготовляються відповідно до вимог автовиробників, тому установка легкосплавних колісних дисків Replica не позбавить вас гарантії.
Їх відмінність від оригіналу в тому, що вони не мають номери оригінальної запчастини. Литі диски REPLICA можуть вироблятися на одному з заводів, які розташовані в Італії, Тайвані. Диски проходять дуже ретельну перевірку за якістю виробництва, лакофарбового покриття і безліч інших параметрів. Всі диски репліка сертифіковані для використання в суворих північно-західних умовах, таких як низькі температури, сольові каші,бруд. Диски Replica (Репліка) можна купити в Києві або замовити доставку в інші міста України.


Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски Replica
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто