Колісні диски TechLine

Диски Techline виробляються в Росії, на заводі ТОВ «Азов-Tech», розташованому в місті Азові Ростовської області. Хоча компанія була створена лише у 2005 році, вже в 2008 вона отримала сертифікат відповідності міжнародним стандартам якості ISO9001. Виробництво оснащене найсучаснішим устаткуванням для виготовлення дисків: від печей і ливарних машин до конвеєрів фарбування, вироблених в Німеччині, Швейцарії, Японії та інших країнах, відомих своїми передовими технологіями.
Поряд з лідерами ринку литих колісних дисків, італійськими та німецькими виробниками, «Азов-Tech» використовує спосіб лиття під низьким тиском, який сьогодні вважається найбільш ефективним і якісним способом виробництва дисків для авто. Для виготовлення дисків Techline застосовуються сучасні легкі і міцні сплави на основі алюмінію і магнію, а для покриття - стійкі багатошарові лакофарбові матеріали, які не лише надійно захищають диск, але й надають йому стильний і престижний вигляд. Такими дисками може пишатися будь-який власник авто.

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.

 


Skip Navigation LinksГоловна » Каталог литих, легкосплавних, сталевих дисків » Колісні диски TechLine
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто