Bridgestone Blizzak LM-500 – шини завтрашнього дня

29-09-2016

Хочемо ми чи ні, а технології невпинно розвиваються і рухаються в бік збереження оточуючого середовища, що не може не радувати жителів загазованих міст. Тому поступово, крок за кроком, все більшу популярність завойовують електромобілі, а їм, як відомо, теж потрібні шини. І оскільки зима вже на порозі, то й шини, про які ви сьогодні дізнаєтесь, будуть зимовими.

BMW i3

Власників вишуканого BMW i3 порадують якісні покришки  Bridgestone Blizzak LM-500 типорозміру 155/70/19, які також базуються на ідеї екологічної відповідальності. Чудові аеродинамічні характеристики, покращені показники опору коченню, стабільне зчеплення з дорожнім полотном в будь-якому стані: сухому,  вологому, вкритому снігом чи розталою сніговою кашею – всі ці властивості нових шин Bridgestone сприяють впевненості на дорозі у зимову пору.

 

Шини Bridgestone Blizzak LM-500 купити в Україні

Унікальна концепція цих шин базується на використанні так званої «ologic technology», яка полягає у збалансованому поєднанні великого діаметру і вузького малюнку протектору і була визнана кращою шинною технологію 2014 року.

Не можна обійти увагою й інші важливі характеристики Blizzak LM-500: особливий полімерний склад Multicell, вивірений направлений малюнок протектора з довгою контактною смугою, закруглені плечові зони і розташовані сходинками незалежні блоки. Безпека і задоволення за кермом в будь-яку погоду – що може бути краще?

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Джерело: http://www.vip-shina.com.ua

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Bridgestone Blizzak LM-500 – шини завтрашнього дня
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто