Нові хіти від Continental: Conti Coach, Conti Cityplus, Conti Urban

24-05-2013

CO_truck_tires_people_07_en

Від чартерних перевезень до рейсових маршрутів і невеликих місцевих поїздок - така сфера використання нових всесезонних автобусних шин 3 покоління від компанії Continental. Всі три новинки забезпечують високий рівень комфорту, підвищеної паливної економічності та безпеки.

Conti Coach

Continental_Conti_Coach

Шини Conti Coach для далеких міжміських рейсів, доступні в розмірах 295/80 R 22.5 і 315/80 R 22.5, забезпечують економію палива, що відчутно при підрахунках вартості кілометра пробігу. Ці шини гарантують надійне зчеплення з дорогою, бічну стійкість і швидкий відгук на повороти керма. Також компанією Continental обіцяна хороша керованість транспорту навіть на мокрій дорозі, що досягається за рахунок особливої системи розташування ламелів.

Conti Cityplus

Автобусні шини Conti Cityplus створені спеціально для місцевого сполучення, тобто для того сегмента, де до транспорту пред'являються дуже високі вимоги. Саме тому дані шини характеризуються не тільки надійним зчепленням, але й великим ресурсом пробігу, який досягається за рахунок рівномірного зносу покришок.

Conti Urban

Модель Conti Urban призначена для оснащення міського автобусного та маршрутного транспорту, що працює в дуже складних умовах. Тому боковини цих всесезонних шин обладнані спеціальним захистом, що убезпечує їх навіть при контакті з бордюрами, а самі шини мають підвищений ресурс пробігу.

CO_truck_tires_people_01_en

Попередні новини:

Дві сторони вишуканого дизайну AEZ Bridge

Під захистом Геркулеса: Terra Trac R/S

Друге життя автомобільних шин

Dynapro HP2 RA33 - «тихі» шини від Hankook

Nexen N8000 - курс на безпеку

Новий стандарт економії: Michelin Energy Saver +

Джерело: http://www.vip-shina.com.ua

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Нові хіти від Continental: Conti Coach, Conti Cityplus, Conti Urban
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто