Є позашляховик? Є Goodyear EfficientGrip SUV!

10-05-2012

Шини Goodyear EfficientGrip SUVКожен водій позашляховика хоче бачити на своєму автомобілі шини, що поєднують в собі кращі характеристики і забезпечують комфортну їзду і безпеку за будь-яких умов. Компанія Goodyear зробила справжній подарунок любителям бездоріжжя, створивши шини EfficientGrip SUV.

У даній моделі використана унікальна технологія «Fuel Saving», яка дозволяє зменшити витрату палива без шкоди для показників продуктивності. Це стало можливим завдяки особливій гумовій суміші з використанням «функціонального» полімеру.

Тривимірні ламелі на плечових зонах і підвищена периферична жорсткість дозволяють істотно скоротити довжину гальмівного шляху на мокрій і сухій дорозі, роблячи водіння безпечніше. За рахунок зміни форми борту і зменшення ваги шини компанія Goodyear домоглася підвищеної стійкості та високої керованості позашляховиків, на яких встановлено цю модель шин. Збільшений пробіг новинці забезпечує особлива форма канавок, оптимізованих спеціальними комп'ютерними засобами, а вищий коефіцієнт співвідношення повної і корисної маси виробу є додатковим аргументом на користь шин Goodyear EfficientGrip SUV.

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередні новини:

Нові європейські стандарти маркування шин

Всепогодні, всесезонні і «вседорожні» шини від Nokian

Interstate Tires - європейські шини з китайським розмахом

Диски Dotz - в усій красі!

Екстремальна Hakkapeliitta

Веселі шини - Bridgestone продовжує дивувати...

 

Джерело: http://www.vip-shina.com.ua

Skip Navigation LinksГоловна » Новини » Є позашляховик? Є Goodyear EfficientGrip SUV!
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто