Шини Barum

Шини «Barum» як торгівельна марка, належать німецькому концерну «Continental AG», а сама фабрика шин «Barum» є однією з найсучасніших і технологічніших фабрик Європи.

Історія компанії почалася в 1924 році в Чехословаччині, коли взуттєва компанія Bata відкрила власну фабрику з виробництва гумових підошов. Після закінчення Другої світової війни в 1945 відбулось об'єднання трьох найбільших гумотехнічних виробництв країни - Bata, Rubena і Mitas. Далі розвиток йшов вельми швидко, а у 1993 році «Barum» повністю увійшла до цієї групи компаній. Це дозволило компанії перетворити фабрику на Отроковіце в одну з найсучасніших в Європі.

Шини «Barum», чия якість відома ще з часів Чехословаччини, доступні за ціною всім покупцям. У своїй рекламній кампанії фірма робить упор на те, що шини «Barum» - це поєднання якості та низької ціни. Варто відзначити, що в асортименті «Barum» є як легкові, так і вантажні шини.

Шини «Barum» відрізняються своєю прекрасною поведінкою на мокрій асфальтованій дорозі, як під час їзди, так і під час гальмування. Це досягається за рахунок рельєфного малюнку протектора. Шини «Barum» мають бездоганну репутацію серед виробників і власників автомобілів. Тому, купляючи автомобільні шини «Barum» ви можете бути впевнені в тому, що вибрали покришки, які відрізняються не лише помірними цінами, але і довго вам послужать.

Шини Barum, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Barum
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Barum
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто