Шини BFGoodrich

Американська компанія BFGoodrich виробляє шини для автомобілів з 1910 року. Назва компанії походить від імені легендарного піонера американської промисловості - доктора Бенджаміна Франкліна Гудріча. Він є творцем перших шин в США. Він заснував кампанію BFGoodrich в 1870 році в Акроні, штат Огайо. Компанія BFGoodrich виготовила шини для першого в США автомобіля «Winton». Це вивело марку у лідери американської шинної промисловості. Цей момент і вважається точкою відліку багаторічної історії марки BFGoodrich.

У 1927 році Чарльз Ліндберг вперше в світі здійснює безпересадочний переліт через Атлантику. Колеса його літака «The Spirit of St. Louis» взуті у шини BFGoodrich.

Через майже 20 років в 1945 році BFGoodrich почав виробляти шини з синтетичного каучуку.

У 1965 році BFGoodrich вперше в світі виготовила радіальну шину.

З 1986 року BFGoodrich є підрозділом компанії «Uniroyal». А після поглинання «Uniroyal» Компанією Michelin у 1990 році - стала підрозділом компанії Michelin.

Одна з яскравих спеціалізації компанії - виробництво шин для екстремальних умов експлуатації. Лінійка шин BFGoodrich містить як автопокришки бізнес класу для повсякденного використання, так і спортивні і тюнингові шини для легкових автомобілів і позашляховиків. Заслуженою славою користуються позашляхові шини класу M / T з агресивним малюнком протектора для їзди по пустелі і бездоріжжю.

Літні шини BFGoodrich і зимові шини BFGoodrich - це завжди висока якість і хороші показники в експлуатації. Продаж шин BFGoodrich здійснюється по всьому світу через широку дистриб'юторську мережу. Компанію завжди відрізняли доступні ціни при незмінній високій якості та інноваційності продукції.

Шини BFGoodrich, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини BFGoodrich
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини BFGoodrich
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто