Шини Bridgestone

Шини Bridgestone - найякісніші і перевірені часом шини японської компанії Bridgestone, справжнього професіонала своєї справи. Bridgestone вже багато десятиліть залишається однією з найпопулярніших компаній на світовому ринку шин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів. Компанія Bridgestone займалася виробництвом шин ще до початку другої світової війни і була лідером серед виробників гуми як в Японії, так і в багатьох країнах світу.

Фундаментом міжнародного успіху й лідерства в шинній промисловості компанії Bridgestone став підприємницький геній її засновника Shojiro Ishibashi. Натхненний бурхливим економічним зростанням Японії, пан Ішибаши після дослідження ринку шин визнав цей напрямок перспективним і в 1930 зробив свою першу шину. Як надалі показала історія, шини марки Bridgestone завоювали світове визнання і тепер є шинами №1 в світі.

Назва Bridgestone - це літературний переклад на англійську "Ishibashi", що означає "Кам'яний Міст". Вибір англомовної назви був дуже прозорливим ходом, що полегшив вихід бренду на міжнародний ринок. У 1988 році Bridgestone купив конкуруючу Firestone, перетворивши Bridgestone на глобальну корпорацію. Зараз Bridgestone і Firestone в США існують під торговельною маркою Bridgestone/Firestone.

Шини компанії Bridgestone визнані у всьому світі як найбільш високоякісні завдяки постійному впровадженню у виробництво нових технологій. Навіть після проколу шини Bridgestone дозволяють водієві продовжувати рух. Шини Bridgestone допомагають перемагати на всесвітньо відомих гонках "Формули 1", що вже говорить про надійність і якість. Ми пропонуємо вам літні шини, зимові, шиповані, всіх моделей. Шини Bridgestone - хороший вибір для легкових автомобілів, позашляховиків і мікроавтобусів.

Шини Bridgestone, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Bridgestone
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Bridgestone
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто