Шини Continental

Шини від Continental втілюють в собі новітні розробки в технології виробництва шин. Ці шини використовуються в автомобілях для перевезення vip-осіб і членів уряду. Зараз виробник шин Continental – величезна корпорація, що займає одне з провідних місць в шинній індустрії. Її продукцію відрізняє справжня німецька якість, довговічність і відмінні ходові характеристики. Саме тому більшість німецьких автомобілів комплектуються шинами Continental на етапі виробництва. Серед шинних виробників концерн Continental посідає перше місце в Німеччині, друге в Європі і четверте у світі. На ринку зимових шин у Європі він займає провідні позиції. 

Історія компанії Continental почалася 8 жовтня 1871 року в Ганновері – це була перша компанія по виробництву виробів з м'якої гуми, прогумованої тканини, литих шин для екіпажів і велосипедів. Автомобіль став новим об'єктом для фірми Continental. Компанія випускає літні, зимові та всесезонні шини різних моделей та типорозмірів для мотоциклів, пасажирських і вантажних автомобілів, сільгосптехніки і автобусів. На сьогоднішній день Continental AG володіє марками: "General Tire", "Uniroyal", "Barum", "Semperit", "Gislaved", "Mabor", "Viking", "Temic", "A.D.C.", "Contytech".      

Виробник шин Continental з самого початку розвитку проводить глибокі скрупульозні дослідження. З дійсно німецькою точністю й ретельністю випробовуються матеріали, пристосування, технічні рішення, що дозволяють зробити шини Continental практично ідеальними. Вибравши шини Continental, ви гарантуєте собі успіх!

Шини Continental, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Continental
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Continental
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто