Шини Debica S.A.

Debica S.A. - один з найбільших заводів автошин в Європі, заснований в Польщі в 1939 р. У грудні 1995 року у компанії Debica з'явився стратегічний інвестор в особі могутнього The Goodyear Tyre & Rubber Company, що купив на Варшавській біржі цінних паперів контрольний пакет акцій (50,79 %). Для шинного заводу, випускавшому нікому невідомі автошини Debica, почалася нова ера. Ера процвітання, ера реконструкції, ера високих технологій. Цей крок дозволив реконструювати виробництво і повністю оновити модельний ряд шин. Літні і зимові шини Debica в абсолютно новій якості отримали визнання споживача.

Сьогодні Debica S.A. - один з найбільших і чудово оснащених європейських шинних заводів. Тут випускаються всесезонні, зимові та літні шини Debica для легкових автомобілів, покришки для вантажівок і автобусів. Придбати шини Debica можна в п'ятдесяти країнах світу. 

Шини Debica S.A., опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Debica S.A.
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Debica S.A.
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто