Шини Dunlop

Про англійські шини Dunlop відомо всьому світу починаючи з 1888 року. Компанія Dunlop носить ім'я винахідника пневматичної шини Джона Б. Данлопа. Стара компанія-виробник шин має багату і цікаву історію. З самого початку творці шин Dunlop пішли шляхом науки і технічного прогресу. В активі цієї фірми немало важливих винаходів. Знаходячись на передньому плані наукових розробок у сфері шинних технологій, співробітники Dunlop першими в світі ще в кінці 70-х років розробили шини системи Denovo, що дозволяли продовжувати рух в разі проколу автошини. Шини марки Dunlop перемагали 34 рази в знаменитих автогонках Le Mans - більше, ніж які-небудь інші.

В наш час шини торговельної марки Dunlop і дочірніх марок Remington, Sumitomo, Pneumant і ряду інших виробляються в 9 країнах на 3-х континентах. Проте левова частка продукції випускається у Великобританії, Німеччині, Франції, Японії і США. Компанія Dunlop займає 5-е місце в світі за обсягом виробництва шин. Торговельна марка DUNLOP належить The Goodyear Tire & Rubber Company, якій належать також торговельні марки Goodyear, Fulda, Kelly, Debica, Sava.

Шини Dunlop йдуть у базовій комплектації автомобілів багатьох відомих марок. Виробник шин Dunlop співробітничає з автоконцернами Opel, BMW, Renault, Peugeot, Toyota, Nissan, Fiat. Шини Dunlop є сьогодні одними з найпопулярніших в світі. Ними обладнується будь-яка техніка від вантажівок до мотоциклів. Шини Dunlop випускаються у величезному асортименті. Але кожна шина - це реалізація таланту, розуму, наполегливості й відповідальності тисяч людей, які щодня працюють для того, щоб ви почувалися в безпеці, комфорті та благополуччі. Шини Dunlop дадуть вам все це. Залишається лише зробити вибір. І пам'ятайте, що це - вибір на користь майбутнього - вашого і вашої сім'ї.

Шини Dunlop, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!

 


Всесезонні, літні, зимові шини Dunlop
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Dunlop
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто