Шини Firestone

Firestone - американська компанія, заснована як самостійна в 1900 році. У 1911 році шини Firestone, встановлені на гоночних автомобілях, вперше сприяли перемозі у перегонах. Машини з шинами Firestone забезпечили, як мінімум 50 переможних заїздів. У 1988 Bridgestone закупив конкуруючу Firestone, перетворивши Bridgestone у глобальну корпорацію. За довгі роки свого існування бренд Firestone завоював популярність в світі своїми якісними автопокришками для повсякденного використання, що демонструють високі експлуатаційні якості при порівняно низькій ціні.

Шини Firestone заслужили репутацію надійних і безпечних шин, що відповідають вимогам до комфорту, керованості і довговічності. Шини Firestone продаються по всьому світу завдяки обширній дистриб'юторській мережі, яку налагодили ще в 20-х роках минулого століття. Визнання Firestone гонщиками на гоночних чемпіонатах протягом багатьох десятиліть як основним або навіть монопольним постачальником шин говорить про їх високу якість і надійність.

Компанія Firestone проводить велику гамму автопокришок для різного застосування. М'яка, рівна і безпечна їзда, низький рівень шуму, рівномірне зношення, довгий термін служби - основні переваги шин Firestone.

Firestone - передові технології за доступною ціною!

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Firestone
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Firestone
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто