Шини Fulda

Шини «Fulda» популярні в світі великих швидкостей і екстремальних навантажень. Спортивні кари і величезні вантажівки - основні споживачі шин «Fulda». На думку німецьких покупців гуми, «Fulda» знаходиться серед кращих шин, що продаються в Германії.

Німецька компанія «Fulda» була заснована в однойменному містечку більше ста років тому. Все починалося як невелике спільне підприємство Густа Беккера і Моріца Хазенклвера по виробництву побутових гумових виробів. На всі шини «Fulda» давалася безпрецедентна на ті часи гарантія - один рік. 1921-й став роком технологічного тріумфу - унікальні вантажні шини «Fulda Riesenkissenreifen» завдяки напівпневматичній конструкції стають лідером продажів в Європі. З тих пір пройшло багато часу, проте шини «Fulda» відмінно продаються, а компанія процвітає.

Сьогодні доля торгівельної марки «Fulda» на ринку Німеччини складає близько 10 %. Завдяки відмінній реалізації принципу «хороша якість за помірну ціну», німецькі автоаматори ставлять шини «Fulda» на друге місце серед всіх світових брендів автогуми.

Якість шин «Fulda» є плодом ретельного вивчення вимог споживачів, високих технологій і бездоганного суворого контролю. Від шосейних доріг без обмежень швидкості до бездоріжжя полів, лугів і альпійських гір з суворими зимами - шини «Fulda» розробляються так, щоб забезпечити легке і безпечне управління автомобілем навіть в найнесприятливіших умовах.

Концерн «Fulda» входить до складу корпорації «Goodyear», якій також належать бренди «Goodyear», «Sava», «Kelly», «Debica», «Dunlop». Сьогодні працює 13 заводів по всій Європі, щороку компанія випускає більше семи мільйонів шин «Fulda».

Шини Fulda, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Fulda
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Fulda
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто