Шини GoodYear

Шини GoodYear почали своє існування з 1898 року. Компанія була заснована Френком Сейберлінгом, який назвав компанію ім'ям відважного дослідника Чарльза Гудієра, першовідкривача вулканізації. Він також придумав торговельний знак - крилату сандалю, який і зараз залишається символічною сполучною ланкою з минулим компанії. Спочатку  компанія Goodyear виробляла шини для велосипедів і возів, фішки для гри в покер, прокладки для підков.

З моменту виробництва першої велосипедної шини в 1898 році компанія Goodyear пройшла шлях до найбільшої в світі компанії з виробництва шин. Це почесне звання вона отримала в 1916 році. Тоді ж був прийнятий слоган "На шинах Goodyear їздить більше людей, чим на будь-яких інших". Ці перші легендарні роки задали тон в роботі компанії і в її стосунках з клієнтами, який відчувається і понині.

Сьогодні компанія Goodyear є найбільшим в світі виробником шин. Вона присутня на шести континентах, має обсяги продажів понад 15 млрд. доларів на рік. Окрім шин під маркою Goodyear, компанія випускає шини інших шанованих у всьому світі брендів, як, наприклад: Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava і Debica.

Якщо прийшов час міняти шини на вашому автомобілі, то радимо Вам придбати шини Goodyear. Саме модельний ряд шин Goodyear зможе задовольнити навіть найвибагливішого автомобіліста.

Шини Goodyear, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини GoodYear
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини GoodYear
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто