Шини Hankook

Шини «Hankook» почали вироблятися не так давно, близько шістдесяти років тому, але вже міцно завоювали популярність. Hankook Tire є сьомою за величиною фірмою і одним із самих швидкозростаючих виробників шин у світі.

Фірма виробляє інноваційні радіальні шини з високими показниками якості для легкових автомобілів, автомашин підвищеної прохідності (SUV, RV і т.д.), вантажних автомобілів, автобусів і спеціальних транспортних засобів, застосовуваних у мотоспорті. Літні шини, завдяки протектору з канавками, чудово здійснюють відведення води. Зимові шини «Hankook», завдяки шаруватому протектору, мають прекрасні гальмівні характеристики, а також хороше зчеплення навіть зі слизькою дорогою.

На сьогоднішній день в Південній Кореї функціонують три заводи, причому один із них побудований нещодавно й обладнаний за останнім словом техніки. Це дозволяє керівництву фірми дивитися в майбутнє з оптимізмом і будувати далекосяжні плани. Так, якщо на початок XXI століття Hankook увійшов до десятки провідних виробників шин, то до 2007 року компанія займає місце в сімці. Той факт, що весь процес виробництва шин сконцентрований в Кореї, сприятливо впливає на якість продукції: так легше здійснювати контроль. Цим фірма вигідно відрізняється від конкурентів, чиї заводи розкидані по різних країнах світу, що в значній мірі ускладнює відстеження якості продукції.

Завдяки своїм п'ятьом світовим центрам досліджень і розробок фірма є лідером у розвитку інноваційних технологій. Hankook Tire Europe має філії й офіси в Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Нідерландах, Іспанії, Росії, Угорщині й Туреччині.

Шини Hankook, опис російською мовою...

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.


Всесезонні, літні, зимові шини Hankook
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Hankook
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто