Шини INSA TURBO

З кожним роком «зелений» виробник автомобільних шин Insa Turbo все впевненіше нарощує потужності для задоволення потреб чисельної аудиторії прихильників, кількість яких невпинно зростає по всьому світу. Секретом популярності продукції бренду є відмінне поєднання ціни та якості. До того ж, іспанський виробник неабияк переймається питаннями збереження довкілля, тому у своїх розробках акцентує увагу на мінімізації коефіцієнта опору кочення, що у свою чергу знижує споживання автомобілем палива і викид вуглекислого газу у навколишнє середовище.

Шини Insa Turbo належать до типу відновлювальних: на неушкоджений каркас покришки методом наварювання наноситься нова гума з протектором, який відповідає певному типу авто та заданим технічним характеристикам. Іспанські екошини відзначаються високими показниками міцності, надійності, безпеки та комфорту.

Уся продукція виробника проходить строгий контроль на відповідність європейським стандартам та сертифікацію DOT. Широкий асортимент моделей, який включає всесезонні, літні, зимові шини для легковиків, потужних авто SUV класу, джипів і мікроавтобусів здатен задовольнити смаки найвибагливіших автовласників.


Всесезонні, літні, зимові шини INSA TURBO
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини INSA TURBO
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто