Шини Kingstar

Китайська компанія Kingstar з 1998 року виготовляє літні, зимові та всесезонні шини. Сьогодні Kingstar пропонує найкращі "бюджетні" шини. Всупереч стереотипам, напис «зроблено в Китаї» та низька ціна зовсім не означає низьку якість. Численні тести і випробування шин Kingstar підтвердили, що вони можуть зайняти гідне місце серед виробників шин. 

   Всі шини Kingstar показують чудові зчіпні характеристики на асфальті. Правда, вони трохи поступаються за ходовими якостями на снігу, але й ціни в них на порядок нище. Автомобілі, обладнані шинами Kingstar, добре керовані й практичні в експлуатації. Kingstar відповідає усім існуючим міжнародним стандартам і має сертифікати відповідності вимогам ISO. Саме шинами Kingstar зараз оснащують практично всі китайські автомобілі, що стали в останні роки дуже популярними в нашій країні. 

   Велика перевага шин Kingstar - це їхня низька ціна і при цьому відповідність всім стандартам. І якщо ви не можете собі дозволити дорогі шини провідних марок, то шини Kingstar стануть чудовою альтернативою.

Шини «Kingstar» опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Kingstar
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Kingstar
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто