Шини Kumho

Шини «Kumho» - це шини для тих, хто поважає швидкість, керованість, надійність. Невипадково саме шинами «Kumho» оснащуються спортивні автомобілі по всьому світу. Компанія-виробник шин «Kumho» славиться своїми низькопрофільними покришками.

Kumho Business Group була заснована в 1946 році Ін-Чун Парком як невелика транспортна компанія, якій належали два автомобілі Ford Taxicab. Попит був великий і бізнес стрімко розвивався до того, як його зруйнувала війна в Кореї в 1950-1953 роках.  Після війни пан Парк знову почав свою справу і створив те, що сьогодні є найбільшою транспортною компанією з міжміських автобусних перевезень Kwang Ju Highway Lines, а також найбільшим і кращим виробником шин, Kumho Tyres.

 Kumho зробила величезний внесок у розвиток корейської і світової шинної галузі. Не дивлячись на недовгу історію, Kumho досягла міжнародного визнання й успіху, отримавши знак схвалення E1 від Європейського комітету з економіки. Компанії вдалося розвинути серії 45, 40, 35 і 30 шин рівня ZR для гонок і високотехнологічних автомобілів, а також, вперше, для комерційних літаків.

Шини «Kumho» випускаються  у досить оригінальних типорозмірах. Любителі тюнингу вже давно гідно оцінили цю марку. Лише серед шин «Kumho» можна знайти типорозміри 275/30 R20 або 305/40 R23. Зацікавленість у клієнтах і увага до їх смаків сприяють великій популярності корейських шин.

Тисячі автовласників купляють продукцію корейського підприємства і обладнують нею свої машини. Але корейська компанія не зупиняється на досягнутому. День за днем інженери та дизайнери, вчені та менеджери вдосконалюють шини «Kumho» і розширюють ринки збуту продукції. З такими темпами вже через декілька років компанія увійде до трійки лідерів шинної індустрії.

У модельній лінійці Kumho представлені зимові та літні шини для легкових авто, висококласна гума для позашляховиків, а також відмінні шини комфорту-класу для представницьких авто.

Шини «Kumho» опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Kumho
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Kumho
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто