Шини Marshal

Шини Marshal виробляються в Південній Кореї одним з провідних виробників на шинному ринку - компанією Kumho.  Kumho внесла величезний внесок у розвиток корейської та світової шинної галузі незважаючи на недовгу історію, Kumho досягла міжнародного визнання та успіху, отримавши знак схвалення E1 від Європейського комітету з економіки. За дуже короткий термін корпорація досягла успіху у розвитку чудових шин для всіх типів автомобілів, включаючи високотехнологічні автомобілі, легкові автомобілі, спортивні автомобілі, рекреаційні автомобілі, легкі вантажівки, важкі вантажівки і автобуси, промислову техніку, сільськогосподарську техніку, техніку для гірничодобувної промисловості, будівельну техніку і літаки.

У 1991р. найавторитетніший американський журнал про шини "Tire Business" повідомив, що Kumho увійшов до першої десятки світових виробників шин, а в лютому 2000 року за повідомленням цього ж журналу, Kumho займає 9 місце в рейтингу серед 75 компаній з виробництва шин.

З 1975 року компанія Kumho розробила новий бренд для європейського ринку - MarshalУ модельному ряду компанії представлені як спортивні високошвидкісні автомобільні шини, так і автомобільні шини класу комфорт. Також в асортименті присутні автомобільні шини для машин класу SUV і повнорозмірних позашляховиків.

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Marshal
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Marshal
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто