Шини Matador

Шини «Матадор» почали виготовлятись з 1925 року. «Матадор» Пухов є власником традиційного товарного знака «Матадор», яким користувалася Братиславська фірма «Матадор» - перший виробник автомобільних шин в колишній Чехословаччині. Чисто словацькою маркою вона стала в новітній історії, після розпаду Чехословацької Федеральної Республіки.

АТ «Matador» є інтернаціональним виробником шин для автомобілів. Абсолютно всі заводи по виробництву шин «Matador» знаходяться в Словаччині. Завод є одним з найбільших виробництв країни і значиться в списку найкрупніших світових виробників автомобільних шин.

Компанія має торгівельні представництва в Росії, Німеччині і Англії. Продукція поставляється на конвеєри «Volkswagen», «Skoda», «Мan».

Шини «Matador» експортуються в 80 країн світу. Всього 87% всього виробництва шин «Matador» йде на експорт. Найбільші ринки збуту компанії  - США, Великобританія і Німеччина, а також країни СНД.

Виходячи за рамки виробництва шин і гуми «Matador», компанія запустила додаткові лінії з виробництва автомобільних запчастин і електронного устаткування для легкових і вантажних автомобілів.

Шини Matador, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Matador
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Matador
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто