Шини Michelin

Шини Michelin - одні з найвисокотехнологічних в світі. «Шинні революції», в результаті яких виникали і реалізовувалися принципово нові ідеї в шинній індустрії, відбувалися завдяки компанії і шинам Michelin. Michelin - це шини, які стояли на першому автомобілі. У 1895 році, коли з'явився Peugeot Eclair, взути його було вирішено саме в шини Michelin. І в цьому немає нічого дивного. У той час компанія Michelin вже стала загальновизнаним лідером в області виробництва гумових виробів. А все почалося з ентузіазму засновника компанії Едуарда Мішеліна, який на своєму маленькому заводі створив змінну шину для велосипедиста, що проїздив повз нього. Через декілька років змінні шини Michelin стояли вже на десятках тисяч велосипедів. Техніка, взута в шини Michelin, займала лише призові місця в багатьох змаганнях.

Корпорація Michelin - друга в світі в області виробництва шин. Цей шинний гігант має власні дослідницькі центри, каучукові плантації, більше 80 заводів по всьому світу. Щодня на світ з'являються тисячі шин Michelin, кожна з яких відзначається високою якістю і надійністю. Michelin - це найвідоміший бренд у сфері автопрома. Багато виробників автомобілів комплектують свою продукцію шинами цієї марки. Шини Michelin використовуються там, де важливі безпека, комфорт і зручність. І там, де готові за все це платити. Адже ціни на шини Michelin, як відомо, досить пристойні. Але вони того варті!

Шини Michelin, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!

 


Всесезонні, літні, зимові шини Michelin
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Michelin
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто