Шини Nexen (Roadstone)

Корпорація NEXEN була заснована в 1968 і в даний момент проводить велику кількість різної гумо-технічної продукції, у тому числі і шини.

Понад 80% продукції, що виготовляється компанією, NEXEN експортує в більш ніж 140 країн світу. По виробництву гуми NEXEN займає лідируючу позицію в Кореї.

На доказ високої якості шин, виготовлених компанією NEXEN, шини отримали безліч відомих світових сертифікатів якості, зокрема ISO 9001 і Європейський сертифікат якості. Використовуючи всі технологічні нововведення у виробництві гуми, NEXEN постачає велику різноманітність шин для різних автомобілів в більш ніж 120 країн світу. Модельний ряд шин NEXEN розроблявся інженером, GOODYEAR F-1.

Шини NEXEN відрізняються прекрасною керованістю, дуже низьким рівнем шуму, підвищеною зносостійкістю, високим зчепленням з дорогою, завдяки наявності в гумі протектора кремнекислоти і високодисперсного техуглерода.

Шини NEXEN, опис російською мовою...

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.


Всесезонні, літні, зимові шини Nexen (Roadstone)
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Nexen (Roadstone)
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто