Шини Nitto

    Шини Nitto виготовляє корпорація Nitto Tire America, що є дочірнім підприємством японської фірми Toyo Tire &Rubber Co. Ltd. Компанія орієнтована на виробництво високоякісних автошин Nitto для легкових автомобілів,  позашляховиків і спорт-карів, господарі яких віддають перевагу агресивному динамічному стилю їзди. 

    Величезну увагу розробники приділяють безпеці, надійності та довговічності використання всесезонних, зимових і літніх шин NittoВласний конструкторський підрозділ компанії розробляє нові моделі шин НіттоРегулярно проводяться тести як з дослідницькими цілями, так і з метою сертифікації чергової новинки, що випускається на ринок. Суворий контроль якості, що здійснюється на всіх стадіях виробництва, дозволяє шинам Nitto завойовувати популярність в автолюбителів.

    Продаж шин Nitto здійснюється тюнінговим компаніям, спортивним командам, гонщикам - професіоналам і аматорам. Компанія Nitto Tire USA ставить своєю метою виробляти автошини, що представляють собою зразок ідеально балансу між технологіями і дизайном. 

    Основний асортимент компанії представляють літні шини Nitto, зимові шини Nitto і всесезонні шини Nitto.

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Nitto
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Nitto
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто