Шини Nokian

Шини «Nokian» випускаються компанією Nokian Tyres - провідним виробником шин в країнах Північної Європи, яку було засновано 1988 р.

Історія компанії почалася в 1898 році, коли у Фінляндії було засновано фабрику гумотехнічних виробів. За шість років компанія побудувала завод у відомому тепер фінському місті Nokia. Перші велосипедні шини «Nokian» побачили світ в 1925-ом, а автомобільні - в 1932-ом. Відома по цю пору торговельна марка Hakkapeliitta з'явилася з однойменною серією шин у 1936 році. Після закінчення Другої Світової війни в 1945 році в м. Нокиа був побудований другий шинний завод. У 1995-ому Nokian успішно виходить на фондовий ринок. Отримані кошти дозволили значно збільшити обсяг випуску шин і об'єм продажів. На рубежі двадцятого і двадцять першого століть дилерські центри «Nokian» отримали фірмову назву «Vianor» - їх мережа в даний час налічує близько 300 магазинів.

Nokian Tyres розробляє й виготовляє літні та зимові шини для легкових автомобілів, вантажні шини, протекторні матеріали, а також шини для різної промислової техніки (гірничодобувної, портової та лісової техніки). Ключова компетенція фірми зосереджена на знанні північних умов, ситуаціях водіння та використання шин, пов'язаних зі снігом, кригою  та лісом, що змінюють одне одне.

Стратегія компанії - стійка безпека, під якою мається на увазі безпечна продукція і безпечне підприємство. Вибрана стратегія зробила можливим стрімкий розвиток концерну в останні роки.

Nokian Tyres - єдиний в північних країнах виробник шин і одна з найрентабельніших в своїй галузі компанія в світі. Концерн має два заводи, один з яких знаходиться у Фінляндії в м. Нокиа, а  другий в Росії у Всеволожському. Крім того, по договорах частина продукції виробляється в США, Індонезії, Китаї, Індії, Іспанії та Словаччині.

Шини Nokian, опис російською мовою...

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.


Всесезонні, літні, зимові шини Nokian
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Nokian
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто