Шини Pirelli

Історія шин Pirelli почалася в 1872 році в Італії.

28 січня 1872 року за ініціативою Джованні Баттіста Піреллі  була заснована компанія з виробництва і продажу еластичної гуми під назвою "G.B. Pirelli & C.". До початку сторіччя компанія випускає  різні гумові вироби для різних сфер діяльності. У 1905 році компанія реорганізовує сектор виробництва шин для автомобілів і мототехніки і виводить це виробництво на промисловий масштаб.

Сектор по виробництву шин компанії Pirelli налічує 23 фабрики і більше 21 тис. співробітників в Італії, Аргентині, Бразилії, Туреччині, США і Венесуелі. Ринкова мережа компанії покриває більше 120 країн світу. Компанія Pirelli входить до числа шести провідних компаній - виробників шин з об'ємом продажів близько 3,2 млрд. дол. США. Піреллі активно виступає в ролі партнера по технічному удосконаленню основних автовиробників. Асортимент продукції - один з найбільших в цій індустрії, він включає шини для автомобілів (стандартних і спортивних), для тракторів, автобусів, грейдерів, мотоциклів і інших транспортних засобів. З технологічної точки зору компанія впродовж багатьох років є лідером на міжнародному ринку, вносячи свій істотний внесок до розвитку якісної сторони виробництва шин.

Шини Pirelli, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Pirelli
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Pirelli
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто