Шини Sailun

Компанія Sailun Co., Ltd., Заснована в 2002 році, являє собою сучасний науково-промисловий комплекс, побудований в Національній Зоні Економічної і Технологічного Розвитку в місті Циндао, Китай. Таке стратегічно вигідне розташування, а також повна комп'ютеризація всіх процесів виробництва і співпраця з фахівцями найбільших науково-технологічних університетів забезпечили швидке зростання компанії і постійне впровадження нових технологій.
Будучи досить молодим виробником шин у порівнянні зі світовими лідерами галузі, Sailun робить основну ставку на розвиток теорії і технології дизайну шин, використання сучасних методів тестування та високий професійний рівень персоналу. Компанія успішно використовує програмне забезпечення для тривимірного моделювання дизайну шин і малюнка протектора, завдяки чому стало можливим скоротити час, необхідний для розробки нових моделей шин і підвищити точність моделювання.
За короткий термін фахівцям Sailun Co. вдалося не тільки створити успішне виробництво, що випускає такі бренди шин як Sailun, Sailwell, Shengye, Heiqishi і Heidun, але й налагодити їх продажу в Китаї, Європі, Азії, Америці та Африці. А тепер і в українських автомобілістів з'явилася можливість вигідно придбати шини цього виробника в інтернет-магазині шин і дисків «Шинний Ряд».

Шини Sailun,опис російською мовою

Шановні користувачі наш каталог в першу чергу несе довідкову інформацію тому звертаємо  Вашу  увагу що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись в менеджера по телефону або по електронній пошті.

Пам'ятайте, ціна не стіна  можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось.


Всесезонні, літні, зимові шини Sailun
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Sailun
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто