Шини Sava

Шини «Sava» з 1920 року виробляються на заводі Sava Tires, який розташований в місті Крань в Словенії. Сьогодні Sava - це сучасне підприємство з сертифікованою по ISO 9001 і ISO TS 16949 системою управління якістю, а також відома європейська марка шин (Словенія), що вже більше 90 років пропонує широкий асортимент продукції для легкових і вантажних автомобілів.

У 1998 році компанія Sava частково була придбана корпорацією Goodyear. З того часу Sava нестримно завойовує ринок. У 2004 році Goodyear став стовідсотковим власником марки шин «Sava Tires». Сьогодні продукція компанії Sava займає приблизно 65% внутрішнього ринку, вона добре відома по всьому світу. Щорічний об'єм продукції, що випускається, перевищує 6 мільйонів шин для легкових, вантажних автомобілів і мікроавтобусів, 90% виробленої продукції йде на експорт. У компанії працює близько півтора тисяч працівників. Багато уваги компанія приділяє розробкам нових моделей шин.

На підприємстві випускаються шини п'яти брендів - Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda і Debica.

Шини «Sava» відрізняє висока продуктивність на всіх типах доріг у будь-який час року. Особливості виробництва:

-  мультирадіусний протектор, що збільшує площу місця контакту покришки з дорожнім покриттям; 

- використання гумової суміші з додаванням силіки, що дозволяє автомобілю впевнено поводитись на мокрій або зледенілій дорозі; 

- посилена конструкція корду та боковин, яка знижує ризик механічного пошкодження шин і виключає виникнення внутрішньої корозії; 

- велика кількість граней захоплення на кожному блоці малюнка протектора запобігає ковзанню шини, збільшує надійність зчеплення з дорогою, скорочує гальмівний шлях. 

Шини «Sava»  високо оцінюються любителями комфорту та безпеки, але прекрасно підходять і для швидкісної їзди.

Шини «Sava» опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!

 


Всесезонні, літні, зимові шини Sava
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Sava
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто