Шини Semperit

Австрійський бренд Semperit по праву вважається одним з найстаріших в Європі виробників полімерних і каучукових виробів, зокрема й високоякісних автомобільних шин. З часу свого заснування у 1824 році компанія активно розвивається, вдосконалюючи власні технології і збільшуючи виробничий потенціал. Наприкінці 90х років минулого століття Semperit стає частиною великого німецького концерну Continental AG і це виводить компанію в трійку світових лідерів серед виробників гуми.

Серед ключових напрямів діяльності Semperit – розробка і тестування автомобільних покришок, які створені для експлуатації в суворих умовах. Це закономірно, адже Батьківщина компанії – сніжні Альпи, які водночас є полігоном для випробувань власних розробок. Якісні показники гуми та динамічні характеристики шин Semperit відповідають усім критеріям сегменту Premiun класу і влучно характеризують бренд, назва якого з латині перекладається як «постійно у русі».

Великий асортимент продукції Semperit представлений літніми та зимовими моделями для легкового і комерційного транспорту, а також шинами для швидкісної і безпечної їзди.


Всесезонні, літні, зимові шини Semperit
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Semperit
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто