Шини Tigar

Завод TIGAR, що знаходиться в Сербії, колишній Югославії, почав свою діяльність в 1935 році з випуску гумотехнічних виробів. У 1959 році тут розпочали виробництво автомобільних шин. Вже через 5 років обсяг виробництва досяг 1,6 млн. шин на рік. В даний час TIGAR - холдингова акціонерна компанія, що випускає 4 млн. шин на рік.

У 1972 році TIGAR почав виробництво радіальних шин. Важливою віхою стало підписання в 1974 році угоди про технічне співробітництво з американським виробником BF Goodrich, що дозволило модернізувати виробництво і налагодити випуск високоякісної продукції, що знаходить попит на міжнародному ринку. У рамках цього співробітництва в Джексонвілле була відкрита американська філія TIGAR-AMERICAS.

Розвиваючи співробітництво з найбільшими виробниками шин, в 1997 році TIGAR уклав довгострокову угоду про здійснення спільних проектів з MICHELIN, отримав ексклюзивні права на поставку продукції TIGAR на північноамериканський ринок. Завод перейшов до системи контролю якості, прийнятої на підприємствах MICHELIN, отримав сертифікат ISO 9001.

Продукція заводу TIGAR більше 10 років поставляється для комплектації автомобілів заводів ВАТ «АвтоВАЗ» і ВАТ «ГАЗ», попередньо пройшовши всі необхідні випробування і отримавши найвищу оцінку фахівців. Шини експортуються більш ніж в 50 країн світу, включаючи Францію, Великобританію, Німеччину, США та Росію.

TIGAR гарантує високу якість і, порівняно, низьку ціну своїх шин!

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Tigar
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Tigar
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто