Шини Toyo

Шини «Toyo» відмінно зарекомендували себе на дорогах світу. Восьмий рік поспіль ці шини займають перше місце в номінації «Якість продукції» в тестах, які проводить спеціалізований американський журнал «Tire Review Magazine».

«Toyo» - це найбільша японська компанія, дослівно перекладається як «Східний океан», також уживається в широкому сенсі «Азія».

Компанія з виробництва шин «TOYO TIRE & RUBBER Co., Ltd.» була заснована 1 серпня 1945 року, і є однією з лідерів по виробництву шин в Японії.

Шини «Toyo» різних моделей і типорозмірів виготовляється на 20 заводах розташованих в Японії та восьми - за її межами. Над розробкою нових сучасних технологій виробництва шин працюють 7 дослідницьких інститутів. Девіз компанії - «Екологія і Безпека» всі заводи в Японії мають сертифікацію ISO 14001 (міжнародна сертифікація систем захисту довкілля і екологічної інспекції). Для випробувань шин компанія «Toyo» має власні полігони: літній полігон Міязаки і зимовий Сарома на острові Хоккайдо. 

Шини «Toyo» неодноразово брали участь у встановленні світових рекордів. Останній відбувся 10 березня 2005 року. Був встановлений новий світовий рекорд швидкості, завдяки захоплюючій співпраці «Sportec» і «Toyo Tires».

«Toyo» є постійним партнером провідних японських автомобільних виробників, з якими постійно оновлює угоди про конвеєрні постачання (TOYOTA Celica і Lexus Es300, Mazda 323 Familia і Premacy, Mitsubishi Lanser Cedia, Tuscan, Tuscan S, Tamora, Chimaera і Cerbera).

Шини Toyo, опис російською мовою...

Шановні користувачі, наш каталог, в першу чергу, несе довідкову інформацію, тому звертаємо  Вашу  увагу, що ціна і наявність товару можуть дещо відрізнятись від заявлених. Більш точну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши або написавши менеджеру.

Пам'ятайте, ціна - не стіна, можна посунути, телефонуйте і ми завжди домовимось!


Всесезонні, літні, зимові шини Toyo
Skip Navigation LinksГоловна » Каталог вантажних і легкових шин » Шини Toyo
Українська Русский
0 шин, 0 дисків
на суму 0,00 грн.
Кредит
на шини і диски
автобазар, продажа авто в Украине Автопродажа в Украине на UAmotors.com.ua Быстрый поиск вашего авто
Автобазар Украина Продажа бу авто